В Лиманській ЦРЛ стала можливою торакоскопія грудної клітини

В хірургічному відділенні КУ «Лиманська ЦРЛ» впроваджують методику малоінвазивної хірургії та травматології, а саме торакоскопія грудної клітини.

Це метод ендоскопічного обстеження та лікування, що полягає в дослідженні плевральної порожнини пацієнта за допомогою спеціального інструменту – Торакоскопа, що вводиться через прокол стінки грудної клітини.

Операція проводилась під керівництвом кандидат медичних наук, доцента кафедри хірургії №4 Одеського національного медичного університету, позаштатним торакальним хірургом Севергиним В.Е.

Переглянути відео операції

В хірургічному відділенні КУ «Лиманська ЦРЛ» продовжують впроваджувати методику малоінвазивної хірургії та травматології, а саме торакоскопія грудної клітини. Це метод ендоскопічного обстеження та лікування, що полягає в дослідженні плевральної порожнини пацієнта за допомогою спеціального інструменту – Торакоскопа, що вводиться через прокол стінки грудної клітини. Операція проводилась під керівництвом кандидата медичних наук, доцента кафедри хірургії №4 Одеського національного медичного університету, позаштатним торакальним хірургом Севергиним В.Е.

Gepostet von Лиманська центральна районна лікарня Одеської області am Donnerstag, 29. März 2018