КУ «Лиманська ЦРЛ взяла участь в Спартакіаді

В суботу 4 серпня на спортивно-оздоровчому комплексі в смт Доброслав відбулась Спартакіада серед державних установ Лиманського району. У змаганнях з шашок, шахів, настільного тенісу та волейболу взяла участь и Лиманська ЦРЛ.

На початку змагань з привітаннями виступили голова Лиманської районної державної адміністрації Василь Приймак та головний суддя Спартакіади, голова Лиманської районної ФСО «Колос» Олександр Трегубенко.

Перше місце у змаганнях з настільного тенісу серед жінок зайняла Поліщук Юлія, друге Савченко Світлана, третє Гапоненко Анна. У чоловічій першості кращим став Співак Владислав, на другій сходинці Лобанчук Андрій, на третьому місці Дворковий Михайло. Не можу не відзначити і той факт, що всі троє з с. Вовківське, вихованці Володимира Лисенка.

У змаганнях з шахів «золото» розділили Кушнір Григорій та Чекан Вадим, «срібло» у Юрія Мизи, «бронза» в Ольги Шульженко. Перше місце у шашковому марафоні зайняла Юлія Поліщук, друге-Білаш Анастасія, на третьому місці Косуліна Марія.

У змаганнях з волейболу впевнено перемогла команда Лиманської райдержадміністрації, кубок за друге місце виборола команда 26 ДПРЧ, третіми стали працівники КУ «Лиманська ЦРЛ». У загальнокомандному заліку у змаганнях з шашок перше місце посіла команда Лиманської райдержадміністрації, друге команда Комінтернівського районного суду, на третьому місці ГУ ДСНС 26 ДПРЧ.

У загальнокомандному заліку у змаганнях з шахів перше місце посіла команда КУ «Лиманська ЦРЛ», на другому команда Лиманської райдержадміністрації, третє місце у команди управління соціального захисту населення.

У загальнокомандному заліку у змаганнях з настільного тенісу перше місце зайняла команда Лиманської райдержадміністрації, друге- ГУ ДСНС 26 ДПРЧ, третє місце зайняла команда КУ «Лиманська ЦРЛ».