Тиждень унікальних операцій

В КУ «Лиманська ЦРЛ» продовжують впроваджувати методику малоінвазивної хірургії.
Ехінококоз печінки – паразитарне ураження печінки личинками стрічкових черв’яків.

Ехінококоз печінки

Тиждень унікальних операцій.В КУ «Лиманська ЦРЛ» продовжують впроваджувати методику малоінвазивної хірургії.Ехінококоз печінки – паразитарне ураження печінки личинками стрічкових черв'яків. Зараження людини походить зазвичай від собак при безпосередньому контакті із зараженою твариною або з певними предметами, зараженими випорожненнями хворих собак. Потрапляючи в організм людини личинка формує в печінці кісти (ехінококові пухирі) викликаючи її здавлення і інтоксикацію організму. У хворих спостерігається постійний больовий синдром в правому підребер'ї, ознаки алергії.Епідемічні вогнища в Україні – південь Одеської області. З Арцизського району звернулася жінка з подібними скаргами в Лиманську ЦРЛ. Діагноз ехінококозу печінки був підтверджений, під керівництвом професора Грубника В.В. зроблена операція – лапароскопічне видалення кіст з посіченням оболонок, знищення збудника під час операції, післяопераційне лікування. У задовільному стані виписана за місцем проживання. Узята під контроль хірургами Лиманської ЦРЛ.

Gepostet von Лиманська центральна районна лікарня Одеської області am Dienstag, 12. Februar 2019

Зараження людини походить зазвичай від собак при безпосередньому контакті із зараженою твариною або з певними предметами, зараженими випорожненнями хворих собак.

Потрапляючи в організм людини личинка формує в печінці кісти (ехінококові пухирі) викликаючи її здавлення і інтоксикацію організму. У хворих спостерігається постійний больовий синдром в правому підребер’ї, ознаки алергії.

Епідемічні вогнища в Україні – південь Одеської області. З Арцизського району звернулася жінка з подібними скаргами в Лиманську ЦРЛ. Діагноз ехінококозу печінки був підтверджений, під керівництвом професора Грубника В.В. зроблена операція – лапароскопічне видалення кіст з посіченням оболонок, знищення збудника під час операції, післяопераційне лікування.

У задовільному стані виписана за місцем проживання. Узята під контроль хірургами Лиманської ЦРЛ.